Ceník

V našich salonech můžete platit hotově, využít poukázky Edenred (Ticket Sport, Ticket Multi), Sodexo (Fokus Pass, Flexi Pass, Dárkový Pass), Cheque Dejeuner (Unišek) a benefitní program Benefity a Benefit Plus. V salonu na Pankráci můžete platit i kartou.


Podrobný ceník

Možnosti úhrady

Zaměstnanecké benefity

V našich salonech můžete platit hotově, využít poukázky Edenred (Ticket Sport, Ticket Multi), Sodexo (Fokus Pass, Flexi Pass, Dárkový Pass), Cheque Dejeuner (Unišek) a benefitní program Benefity a Benefit Plus.


Bankovní příkaz k úhradě

Pokud jste si objednali sliužby do salonu Haniel Pankrác přes online rezervační systém, postupujte prosím dle instrukcí v objednávkovém emailu. Pokud si chcete objednat služby do salonu na Lhotce, pro identifikaci platby je třeba správně uvést: - Bankovní účet - číslo účtu 2800370471/2010 (Fio banka) - Částku v Kč - dle zvolené služby - Variabilní symbol - Váš mobilní telefon ve formátu 777123456 - Do zprávy pro příjemce uveďte: službu, za kterou platíte + salon Lhotka (např. Vacushape - Lhotka) Jakmile nám platba přijde na účet, pošleme vám potvrzující SMS na telefon, který uvedete jako variabilní symbol. Tu ukážete obsluze v salonu a můžete využít služby, které jste si zakoupil/a.


Platební karta

V salonu Haniel Pankrác lze platit kartou.


Dárkové poukázky

V obou salonech lze zakoupit dárkové poukázky v libovolné výši.